Безкоштовна юридична допомога для військових та їхніх родин: добірка корисних ресурсів

Ділимося добіркою ініціатив, які на безоплатній основі надають юридичну допомогу військовим та членам їхніх родин.

На базі Полтавської ОВА – щосереди з 16:00 до 18:00. Для отримання послуги варто попередньо записатися за телефоном: 0532562733 або заповнити анкету.
Мінветеранів спільно з Українським Червоним Хрестом впроваджено ,,Єдину ветеранську лінію”. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію, в тому числі, з юридичної підтримки.
Дзвінки на “Єдину ветеранську лінію” 0 800 505 217 є безоплатними.
Система безоплатної правничої допомоги консультує військовослужбовців, які потребують правової допомоги у розв’язанні питань, пов’язаних зі службою чи з іншими життєвими ситуаціями, можуть її отримати від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Тут їм надають безкоштовну первинну правову допомогу, а ветерани війни мають право також на отримання вторинної правової допомоги. Отримати безоплатну правничу допомогу можна зателефонувавши на номер контактного центру 0 800 213 103, а також через сервіс “Кабінет клієнта” чи мобільні застосунки “Безоплатна правнича допомога” та “Твоє право”.
Громадська організація “Юридична сотня” надає безкоштовні консультації військовослужбовцям, ветеранам та членам їх сімей щодо питань проходження військової служби та соціального забезпечення ветеранів. Отримати необхідну допомогу можливо на сайті за посиланням або за номером гарячої лінії – 0800 308 100. Підтримка працює з 9:00 до 20:00.
Громадська організація “Принцип” запустила у месенджері Telegram чат-бот для військових, ветеранів та їхніх родин, яким потрібна юридична допомога. Він доступний за цим посиланням. Чат-бот зорієнтує у запитаннях про документи – як отримати довідки, як скласти рапорти, а також дізнатися про пільги, лікування й реабілітацію тощо. Крім того, ним можуть скористатися родини військових, ветеранів, а також полонених та загиблих захисників та захисниць.

© 2024 КБУ «ОКЦ» Полтавської обласної ради. Прийом дзвінків здійснюється за безкоштовним телефонним номером - 0-800-502-230