УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР СПІЛЬНО З ВАКЦ СКЛИКАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАЛУЗЕВИЙ ФОРУМ

2 та 3 вересня 2021 року Урядовий контактний центр спільно з ВАКЦ проводить всеукраїнську нараду-семінар “Актуальні питання функціонування контактних центрів органів державної влади”. Подія присвячена обговоренню сучасних трендів у сфері обслуговування звернень громадян. Форум регіональних контактних центрів проводиться за сприяння і підтримки Комітету ВАКЦ з розвитку державних контактних центрів.

Цього разу керівники регіональних контактних центрів зустрічаються у Запоріжжі. Це місто вже вдруге гостинно приймає учасників такого зібрання. До участі у заході  долучаються керівники та провідні фахівці регіональних контактних центрів в областях та місті Києві. Також до заходу запрошений регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області.

Учасники заходу обмінюватимуться досвідом з опрацювання звернень громадян та обговорюватимуть нові підходи в організації роботи контактних центрів. Також, за словами першого заступника директора Урядового контактного центру, Голови Комітету ВАКЦ з розвитку державних контактних центрів Олени Антоненко, на форумі планується обговорити результати та здобутки контактних центрів за попередній період. «Всеукраїнська нарада-семінар – одна з важливих подій цього року, мета якої – об’єднати зусилля регіональних контактних центрів задля покращення сервісу, який надають ці державні установи. Ми дбаємо про наших громадян, про розвиток та покращення взаємодії держави з населенням», – так прокоментувала подію пані Олена Антоненко.

На думку президента ВАКЦ, Тетяни Шалиги, подібні всеукраїнські наради є цінним джерелом для вдосконалення роботи зі зверненнями громадян, для підвищення плідності взаємодії органів державної влади з громадою, оскільки вони надають чимало матеріалу для аналізу роботи державних органів та установ з громадянами. Подібна Всеукраїнська нарада-семінар проводиться вже не вперше, та керівництво Урядового контактного центру засвідчує надзвичайну корисність регулярного проведення таких заходів. Громадське об’єднання ВАКЦ всіляко підтримує підвищення рівня та розвиток технологій в обслуговуванні громадян та опрацюванні їхніх звернень у контактних центрах органів державної влади України.

© 2024 КБУ «ОКЦ» Полтавської обласної ради. Прийом дзвінків здійснюється за безкоштовним телефонним номером - 0-800-502-230