ЯК ПРОДОВЖИТИ ЛІКУВАННЯ ВІЛ/СНІДУ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПЕРЕЇХАЛИ З ІНШОГО РЕГІОНУ

Люди, які переїхали з іншого регіону, мають змогу продовжити лікування ВІЛ/СНІДу в медичних закладах Полтавської області. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. 

«Продовжуємо ділитися інформацією, яка допоможе переселенцям у лікуванні. Зокрема детально інформуємо про те, як продовжити лікування ВІЛ/СНІДу чи пройти відповідну діагностику людям, які переїхали до нас з інших регіонів», – зауважив Дмитро Лунін. 

Так, на Полтавщині з питань лікування ВІЛ/СНІДу можна звертатися до таких медичних закладів: 

- Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД (м. Полтава, Госпітальний пров., 5), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 14:00;

- Полтавська центральна районна клінічна лікарня (м. Полтава, вул. Стрітенська, 58а), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 14:00;

- Лубенська лікарня інтенсивного лікування (м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 12:00;

- Миргородська центральна районна лікарня (м. Миргород, вул. Гоголя, 172), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 15:00;

- Кременчуцька міська лікарня планового лікування (м. Кременчук, просп. Полтавський, 40), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 17:45.

При собі потрібно мати паспорт. 

Також працює загальнонаціональна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД: 0 800 500 451. 

Тут можна отримати: цілодобову безкоштовну й анонімну підтримку; оперативну інформацію щодо доступних у вашому населеному пункті СНІД-центрів або кабінетів «Довіра».

Окрім того, Центр громадського здоров’я МОЗ України за підтримки проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» розробив платформу (http://findart.phc.org.ua/) та чат-бот (http://t.me/HIV_AIDS_bot) у Telegram. Ці ресурси допоможуть людям, які живуть із ВІЛ, знайти АРТ там, де вони зараз – в Україні або за кордоном.


Полтавська обласна військова адміністрація


© 2024 КБУ «ОКЦ» Полтавської обласної ради. Прийом дзвінків здійснюється за безкоштовним телефонним номером - 0-800-502-230