Яким нормативно-правовим актом визначено порядок оздоровлення дітей пільгових категорій

Законодавство у сфері оздоровлення та відпочинку дітей складається з Конституції УкраїниСімейного кодексу Українизаконів України “Про охорону дитинства”, “Про позашкільну освіту”«Про оздоровлення та відпочинок дітей» та інших законів, міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, інших нормативно-правових актів.

Законом України від “Про оздоровлення та відпочинок дітей  визначено основні засади державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, повноваження органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, правові, фінансові та організаційні засади утворення і діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, права, обов’язки та відповідальність усіх учасників процесу.

Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей” щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи”, дітей зазначених категорій прирівняно до дітей пільгових категорій.

Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів», затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України 02 червня 2020 року № 358»

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету,  затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 р. N 734».

Стаття 2 Закону України від 04.09.2008 № 375-VI “Про оздоровлення та відпочинок дітей” (зі змінами).

© 2024 КБУ «ОКЦ» Полтавської обласної ради. Прийом дзвінків здійснюється за безкоштовним телефонним номером - 0-800-502-230