Дозвіл на встановлення лічильника тепла на квартиру

Власник квартири пише заяву на встановлення лічильника у компанії, що здійснює управління будинком (ЖЕК, ОСББ…), додає необхідні документи.

Після монтажу лічильника складається угода із теплопостачальником. На лічильник ставиться пломба і складається акт, в який вносяться початкові показники лічильника.

Власник квартири пише заяву на встановлення лічильника у компанії, що здійснює управління будинком (ЖЕК, ОСББ, товариство). Для цього йому знадобляться а) паспорт; б) ідентифікаційний код; в) документ, що підтверджує право власності на квартиру; г) технічний паспорт квартири; д) в разі наявності пільг – документи, які підтверджують право на пільги. Можуть ще попросити довідку про відсутність заборгованості за комунальні послуги.
Обираючи підрядника на встановлення, впевніться, що у нього є відповідні ліцензії.
Після монтажу лічильнику відбувається передача показників лічильника на комерційний облік теплопостачальника (Львівенерго, Дніпроенерго, Київенерго, тощо). Для цього складається угода із теплопостачальником і організовується візит до нововстановленого лічильника представників а) підрядника з монтажу лічильника; б) компанії, що здійснює управління будинком (ЖЕК, ОСББ, товариство); в) теплопостачальника. Перевіряється відповідність змонтованого лічильника погодженому заздалегідь із теплопостачальником проекту, номерів на лічильнику – номерам, вказаним у його техпаспорті. На лічильник ставиться пломба і складається акт, в який вносяться початкові показники лічильника.

Нормативно-правова база:
Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

© 2024 КБУ «ОКЦ» Полтавської обласної ради. Прийом дзвінків здійснюється за безкоштовним телефонним номером - 0-800-502-230